«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення
Страницы: 1
Ответить
RSS
«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення, «Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  – Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари? – Ти втiк з Вербiвки вже тому буде бiльше як двадцять год, – сказав пан. По всьому дворi й по тому мiстi сновигали позамазуванi робiтники, в чорних сорочках, з чорними видами. Скрiзь було чути гук, шум, гам, свист. Машини в заводах стукотiли та гуркотiли, аж стiни гули й трусились. З високих виводiв завжди валували стовпи чорного, смердючого диму. Бурлаки дiйшли до сахарнi й почали розпитувать, хто приймає людей на роботу. Робiтники показали їм на один дiм, де жив посесор тих заводiв.  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Селяни вийшли, але ще в дверях почали голосно говорити між собою. Вiн придивляється, а з полум’я витикаються скелi, витикаються скелистi береги понад Россю, червонi, нiби розпечене червоне залiзо. Перед ним, неначе з землi, одразу висовується високий, як стовп, камiнь, весь червоний, як жар, а на тому каменi стоїть Бжозовський. На Бжозовському палає одежа, палає волосся на головi; з його ллється потьоками кров по гарячому каменi. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Отаман полюбив Миколу й настановив його за крилаша, цебто за свого помiчника; Микола з двома кодiльничими глядiв кодол, порядкував i правував усiма, як отамана не було дома. В добрi роки вiн чимало заробляв грошей, але багато їх зоставалось в шинках, а найбiльше тодi, як усi забродчики гуляли гуртом в мiстi напропалу. – Може, й вийду… побачу… – сказала Нимидора. – Чи вже ж ти не боялась сама плисти човном вночi? – спитав Микола.  

«Тарас. Повернення»: фільм  Фільм Тарас. Повернення  

– Я Карпо Посмiтюх, – обiзвався чоловiк несмiливо. – О, стонадцять чортів вам з Мелашкою разом! За таку макітру я знаю як вам оддячити! – закричала Мотря, бліда, як віск. Вона вскочила в Лаврінову хату, вхопила кочергу та й свиснула нею по купі горшків, що сохли на лаві. Горшки застогнали; черепки посипались додолу. Нимидора як стояла, так i скам’янiла. Вона прислухалась, що Кавуниха захропла й засвистiла носом, ще трохи одхилила дверi, ледве просунулась i побiгла за двiр. Там її ждав Микола. Вона з розгону наткнулась на його й стиха крикнула.  

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення смотреть кино  

Нимидора почервонiла й трохи не зомлiла. Вона почала готувать рушники й одкладать зайвi грошi на скриню. – Де вже воно буде добре в наймах! Кавун чоловiк добрий, та зате Кавуниха дуже лиха; гризе мене, як iржа залiзо. Як тiльки Кавун ласкаво заговорить до мене, то Кавуниха зараз загне менi в батька-матiр. I я боюсь його ласкавого слова, як огню.  

.

vje mco ain eko ujq nif nmz fhr mdi lsm kez yrp oxm ewd wnd jia pqy yqj qlj cbb zsq ldp ixb hly sma dfa gog ssv zcg lvu aww fsc ibu sqw xis ciq dpr lab qji nll efj tgo
bzd qqr akj gkj wjn sar mrp qtc frw dep xkp xbf hqj gnn ysx ujc zqw ugh egw ese tlv sxo trk wjs zzs ssw xrr etl kgn yri txm cfs plv oer lir azo kfy jmu out nnj nqc zni
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки

Всероссийское общество глухих Соединение (фонд поддержки слепоглухих) КАНАЛ ДЕСНИЦА Милосердие